Dear Barber

Czasy, kiedy to mężczyźni wstydzili się używać kosmetyków w obawie o posądzenie ich za brak męskości – na szczęście – już dawno odeszły w zapomnienie. Dzięki temu dbałość o siebie i odpowiednia pielęgnacja urody nie jest już tylko i wyłącznie kobiecą domeną. W związku z powyższym na rynku pojawiło się także wiele marek, które specjalizują się w kosmetykach dla mężczyzn. Jedną z nich jest brytyjska marka Dear Barber. W jej ofercie odnaleźć można kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji włosów oraz brody.

Marka Dear Barber oferuje między innymi szampony oraz pasty do włosów, dzięki którym ułożenie nawet niesfornych włosów staje się o wiele prostsze. Dear Barber nie zapomina jednak także o brodaczach: oferta obejmuje bowiem także między innymi odżywki, olejki i balsamy do brody i wąsów. Związane jest to z rosnącą modą na noszenie brody czy wąsów właśnie.

Wśród oferowanych przez markę Dear Barber produktów odnaleźć można jednak także na przykład kosmetyki do ciała. Są to między innymi balsamy i żele do mycia ciała, a także choćby kremy do twarzy lub perfumy i wody toaletowe. Można zakupić także ciekawe i stylowe gadżety do pielęgnacji i kosmetyki – na przykład drewnianą szczoteczkę do zębów czy tak zwany niezbędnik brodacza.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Akcesoria, Broda, Pielęgnacja i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *