Tajemnica prawidłowego golenia brody

Golenie brody to czynność, którą większość mężczyzn wykonuje codziennie, bądź też przynajmniej co kilka dni. Ważne jest więc, aby robić to w odpowiedni sposób. Niezbędne jest więc wykonywanie po kolei wszystkich niezbędnych czynności z wykorzystaniem odpowiednich kosmetyków – na przykład wody po goleniu z MenSpace.

Dokładne golenie brody

Ażeby wykonać dokładne golenie brody konieczne jest przede wszystkim wykorzystanie odpowiedniego sprzętu. Rzecz w tym, aby wybrać odpowiednie ostrze do maszynki elektrycznej. Im krótsza ma być broda po goleniu, tym ostrzejsze musi być oczywiście założone ostrze. Jeśli zaś na celu ma się otrzymanie gładkiej skóry, po całkowitym zgoleniu brody warto wykorzystać brzytwę.

Woda po goleniu – niezbędny kosmetyk dla mężczyzn

Kiedy golenie zostanie już zakończone, konieczne jest wykorzystanie odpowiednich kosmetyków. Rzecz w tym, że nawet po najostrożniejszym goleniu twarz jest nieco podrażniona. Woda po goleniu łagodzi te podrażnienia, a jednocześnie zapewnia miły zapach. Wydaje się jednak, że czasem warto oprócz wody po goleniu używać również odpowiedniego balsamu nawilżającego. Poleca się to zwłaszcza mężczyznom, którzy mają wyjątkowo suchą skórę twarzy, podatną nie tylko na zranienia, ale i na złuszczanie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Golenie, Pielęgnacja, Zapach i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *