Mężczyzna na miarę XXI wieku

Wzorzec idealnego mężczyzny ewoluował na przestrzeni wielu wieków. Każda epoka przedstawiała inny ideał mężczyzny. XXI wiek również nie pozostał pod tym względem w tyle. Zadbany i ładnie pachnący mężczyzna jest najbardziej aktualnie pożądanym samcem. Dodatkowe atuty takie jak świetnie dopasowany ubiór oraz elegancka fryzura uzyskana dzięki dobrej paście do włosów sprawią, że bycie „najlepszą partią” w mieście staje się łatwiejsze, niż jest to przypuszczalne.

PIELĘGNACJA WŁOSÓW

Czasy, gdy mężczyźni korzystali jedynie z szarego mydła, odeszły już do lamusa. Aktualna pielęgnacja męskiego ciała jest każdego dnia poszerzana o coraz to nowsze typy preparatów. Również pielęgnacja włosów nie ustępuje w tym temacie pola. Szeroka gama produktów do utrzymywania włosów w czystości umożliwia dbanie o nie z niezwykłą precyzją. Szampony przeznaczone do włosów suchych, matowych czy przetłuszczających się zagościły na dobre na półkach drogeryjnych przeznaczonych dla płci męskiej.

STYLIZACJA WŁOSÓW

Dobre cięcie może stanowić ozdobę nie tylko kobiecej głowy, ale również męskiego skalpu. Mnogość preparatów do stylizacji umożliwia ułożenie fryzury w każdym stylu. Pasty do włosów, czy gumy, a także żele stanowią jedne z najczęściej kupowanych przez mężczyzn produktów. Pasta do włosów dla mężczyzn umożliwia nie tylko ułożenie pożądanej fryzury, ale jest dodatkowo preparatem, który je nawilża oraz odżywia – produkty wielofunkcyjne to coś, na co mężczyźni na pewno się skuszą.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Pielęgnacja, Włosy i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *